Vyladíme audio přesně pro vaše auto

bez složité a drahé přestavby

Užijte si čisté výšky a pořádné basy
Match Plug & Play – Inovativní car audio systém od Audiotec Fischer
pro vozy všech značek

Jednoduchá instalace

Systém napojíme na konektory stávající kabeláže. Nijak nezasahujeme do elektroinstalace ve voze.

Rychlá
montáž

Do 90 minut odjedete s novým o 200 % lepším audiem. Rozbalte to po cestě.

Vyladěný
zvuk

Nastavení výšek, středů i basů ladili němečtí inženýři. Změnu zaručeně uslyšíte!

 

Chci lepší audio pro svůj vůz

Jak to funguje

MATCH Plug & Play systém

Připojíme zesilovač na originální konektory vašeho autorádia a reproduktorů. Nechcete nebo nemůžete měnit elektroinstalaci ve voze? Plug & Play je ideální řešení.

Kompaktní subwoofer

Pro podtržení dokonalého zvuku přidáme vybraný subwoofer, který se postará o hutnější basovou složku. Zařízení schováme do zavazadlového prostoru nebo k rezervnímu kolu.

Nastavení jednotky

Nahrajeme do zařízení přesné nastavení výšek, středů i basů pro váš vůz. Toto nastavení zároveň kontroluje nejmodernější zesilovač s procesorem od německé firmy Audiotec Fischer a přináší výrazně čistější a přesnější zvuk.

A výsledek? O 200 % lepší hudební požitek.

Každá cesta autem bude jako soukromý koncert vaší oblíbené kapely.
Díky perfektně nastaveným frekvencím a časovým korekcím budete totiž přímo na scéně!
 

 

Spokojení zákazníci

 

Služby navíc, které potěší ...

Pick-up služba
klientům

Neplýtvejte svým volným časem. Zatímco vy jste v práci, my vyzvedneme váš vůz, namontujeme systém Plug & Play a auto přivezeme zase zpátky.

Flexibilní pracovní
doba

Nemáte v týdnu čas zajet k nám? Naši technici vyladí audio systém ve vašem voze i o víkendu.

Jednoduchá
demontáž

Budete kupovat nové auto? Veškeré zařízení jednoduše a rychle demontujeme a přeneseme do vašeho dalšího vozu.

 

 

Kolik stojí Match Plug & Play

Nový vyladěný zvuk vás vyjde
na 17.990 Kč vč. DPH.

Garantujeme, že vám do 7 dní vrátíme peníze, pokud nebudete spokojeni. Nic tak neriskujete.

Co získáte, když si vyberete audiosystém od Audiotec Fischer?

Úvodní konzultace s naším odborníkem

Poradíme vám, jaký typ bude nejvhodnější pro vaše auto.

Kompletní systém Match Plug & Play

Nainstalujeme zesilovač s procesorem, subwoofer s přesně pasující kabeláží a vyladíme software.

Jednoduché a komplexní řešení

Nikde jinde nenajdete komplexnější audio řešení s tak rychlou instalací a bez jakýchkoliv zásahů.

 

Chci lepší audio pro svůj vůz

 

 

Stále váháte? Přečtěte si časté otázky

Ano, máme připravený vyladěný showcar, ve kterém uslyšíte rozdíl zvuku “před a po”.
Pusťte si video z našeho vozu Škoda Superb
Vždy doporučujeme využít kvalifikovanou montážní dílnu. Nicméně, tento produkt byl navržený pro jednoduchou instalaci. Stačí jen trocha zručnosti a využít jednoduché nástroje. Každý technik, který s automobily pracuje, by měl být schopný montáž zcela bez problémů provést.
Systém do vašeho vozu nainstalujeme u nás v dílně v Autocentru Pařížská v Plzni. Nemáte čas k nám zajet? Pro vaše auto si přijedeme a za pár hodin vám ho zase dovezeme i s kompletním řešením audiosystému od Audiotec Fischer.
Audiosystém Match Plug & Play je ideální řešení přesně pro vozy na leasing. Veškeré připojení je provedeno přes kompatibilní konektory a do elektroinstalace auta se nijak nezasahuje. Není nutné žádné vrtání nebo jiná úprava částí vozu.
Řešení Match Plug & Play nijak nenaruší existující CAN nebo MOST systémy ve voze.
Nemusíte, subwoofer není podmínka. Myslete však na to, že připravované nastavení pro váš konkrétní typ vozu počítá se subwooferem. Z důvodu jeho absence je basová složka originálních reproduktorů nižší. My proto doporučujeme subwoofer do sestavy zakomponovat. Nepřijdete tak o skvělý zvuk, který set Match Plug & Play přináší.
Ano. Můžete si vybrat jakýkoliv subwoofer kompatibilní s vaším vozem. V nabídce jsou jak kompaktní ozvučnice (např. Match PP 7E-D nebo Match PP 8E-Q), tak ozvučnice přímo do prostoru rezervy (Match PP 7S-D). Záleží jen na velikosti prostoru, kterého jste ochotni se vzdát.
Ano. Demontáž celého audiosystému je velice jednoduchá. Rádi vám s ní pomůžeme. Pro vůz stejné značky můžete využít stávající kabely. Pokud si pořizujete zcela jinou značku vozu, budete potřebovat redukci (cca 1000 Kč) a micro SD kartu, přes kterou si do procesoru nahrajete nové nastavení dle typu vozu. V případě, že není nastavení na váš konkrétní vůz k dispozici, nastavíme zesilovač přes software.
Není potřeba měnit ani autorádio, ani reproduktory. Nastavení pro vůz je vždy lazeno na lineárním nastavení (všechny basy, středy a výšky srovnány na střed nebo 0). Samozřejmě, můžete vše i nadále nastavovat podle vlastního uvážení, ale nedoporučujeme to. Pomocí nastavení na micro SD kartě je totiž systém vyladěn k dokonalosti.
Match Plug & Play funguje nejlépe právě v kombinaci s originálním rádiem. K dosažení ideálního výsledku po výměně rádia bude potřeba si pohrát individuálně se softwarem a nastavit dle nového autorádia.
V podstatě se jedná o výkon, který jde do reproduktorů. Nároky na reproduktory jsou dokonce menší než z originálního systému. Vše je totiž nastaveno a vyladěno tak, aby nejnižší frekvence přebíral subwoofer. Reproduktorům tím vlastně ulehčíte. Budou totiž mnohem precizněji vykreslovat středy a výšky díky vyladění přes procesor.
Výměnu našeho nastavení vyladěného na originál rozhodně neodporučujeme. Odborníci firmy Audiotec Fischer ladili zvuk přesně pro dané vozy a originální výbavu. Jestliže se i přesto do výměny reproduktorů pustíte, počítejte s tím, že bude potřeba nově nastavit DSP procesor přes software.

Výjimka pro BMW: Jedinou výjimkou jsou reproduktory určené speciálně pro BMW, kde jsou výsledky zvuku mnohem lepší než u originálních kusů. Naše nastavení totiž nejen kompenzuje nevyvážení akustiky daného vozu, ale také snižuje deficity originálních reproduktorů.
Problémy nejsou žádné. V poslední době byl systém optimalizován pro nejnovější vozy, které například ověřují, zda jsou reproduktory připojeny. Značka Match má světově unikátní technologie ADEP a ADEP-SB, které s těmito nejnovějšími systémy umí pracovat. Není tak opravdu naprosto žádný problém.

 

Objednejte si instalaci
Match Plug & Play audio systém pro váš vůz

nebo nás kontaktujte na +420 776 009 614, či info@bestaudio.cz